برترین برندهای مد آمریکا (قسمت اول)

در این مطلب به ارائه توضیحاتی مختصر در ارتباط با برترین برندهای مد آمریکا می‌پردازیم:

برندهای مد آمریکا

۱٫ ۵٫۱۱ تاکتیکال

۵٫۱۱ تاکتیکال ( که به‌صورت فایو ایلِوِن تاکتیکال تلفش می‌شود) برندی مربوط به ایروین کالیفرنیا است که به حوزه پوشاک ازجمله یونیفرم و تجهیزات تاکتیکی برای ارتش، اجرای قانون و دفاع شخصی مربوط می‌شود. این شرکت همچنین فروشگاه‌های خرده‌فروشی را تقریباً در ۱۳ محل از ژانویه ۲۰۱۷ اداره می‌کند.

مد آمریکا

۲٫ ۷ فور آل منکایند

۷ فور آل منکایند (که عموماً به آن ۷FAM میگویند) برند جین آمریکایی است که توسط مایکل گلسر، پیتر کورال و جروم داهان در سال ۲۰۰۰ تأسیس شد و مکان آن در ورنون کالیفرنیا قرار دارد. در سال ۲۰۰۷ توسط شرکت VF خریداری شد و در سال ۲۰۱۶ به صنایع دلتا گالیل فروخته شد. ۷ فور آل منکایند، کارش را با طراحی جین زنانه شروع کرد. خط تولید جین مردانه در پاییز سال ۲۰۰۲ شروع به کار کرد و کالکشن جین بچگانه آن برای پسرها و دخترها در پاییز ۲۰۰۵ راه‌اندازی شد. ۷ فور آل من کایند همچنین دیگر موارد مرتبط با پوشاک مثل دامن، شُرت و ژاکت‌های جین را نیز تولید کرد. این برند در بیش از ۸۰ کشور دنیا به  فروش می‌رسد ازجمله اروپا، کانادا و ژاپن.

مد آمریکا

۳٫ ۴۷

۴۷ برند لباس شخصی آمریکایی است که در سال ۱۹۴۷ توسط برادران دوقلوی ایتالیایی مهاجر به نام، هنری و آرتور دانجلو تأسیس شد. ۴۷ مجوز ساخت کلاه، لباس و اکسسوری لیگ برتر بیس‌بال، انجمن ملی بسکتبال، لیگ ملی هاکی، لیگ ملی فوتبال، لیگ برتر لاکراس، لیگ ملی راگبی و بیش از ۹۰۰ موسسه و کالج را  در ایالات‌متحده دارد.

در سال ۲۰۱۴، ۴۷ مجوز رسمی شراکت برای ۴ تیم در لیگ بیس‌بال را به دست آورد. در سال ۲۰۱۵، ۴۷ نمونه کارهای خودش را با USSF و معامله مشارکت لیگ برتر فوتبال گسترش داد. در همان سال، حق تولید کلاه‌های جشنواره پست سیزن MLB را تا سال ۲۰۱۹ از آن خود کرد. همچنین مجوز ساخت کالاهای تجاری برای لیگ بین‌المللی بیس‌بال را به دست آورد. در سال ۲۰۱۳، آن‌ها عددی نزدیک به ۲۳۰ میلیون دلار را به‌عنوان درآمد تخمین زدند.

مد آمریکا

۴٫ ۶۱۲۶

۶۱۲۶ خط تولید پوشاکی است که توسط بازیگر آمریکایی به نام لینزی لوهان با همکاری کریستی کیلور ساخته شده است. این خط تولید قبل از اینکه به کالکشن کامل لباس‌ گسترش یابد، صرفاً خط تولید شلوار بود. نام کالکشن نمایانگر ۱ ژوئن ۱۹۲۶، تاریخ تولد مرلین مونرو است که لوهان گفته است، او را تحسین می‌کند و او الهام بخشش بوده است.

مد آمریکا

۵٫ آ.کا.اُ.اُ

آ.کا.اُ.اُ خط تولید لباسی است که در اواخر سال ۲۰۰۸ توسط تی.آی و جیسون گتر، بنیان‌گذاران برند بزرگ هاسل ریکوردز در آتلانتا، راه‌اندازی شد. آ.کا.اُ.اُ مخفف “پادشاه خود است.

مد آمریکا

۶٫ ابی زد

ابی زد برند طراحی معاصری است که توسط ابی زیشنر در سال ۲۰۰۴ تأسیس شد. شرکت به‌صورت تخصصی برای زنانی با سایزهای میان ۱۲ تا ۲۴ طراحی می‌کند.

مد آمریکا

۷٫ ابرکرامبی و فیتچ (A&F)

ابرکرامبی و فیتچ یک خرده‌فروشی مد آمریکا است که روی لباس‌های معمولی مقیاس بزرگ برای افراد ۲۱ تا ۲۴ سال تمرکز می‌کند؛ مرکز آن در نیو آلبانی اوهایو است. این شرکت به ۱۰۴۹ فروشگاه در سراسر هر ۳ برند، پوشاک می‌رساند. این شرکت دو برند دیگر نیز دارد به نام‌های ابرکرامبی کودک و هالیستر کو.

هنگامی‌که برای اولین بار برای تبلیغات جنسیتی شناخته شد، آن شرکت تصاویر نزدیک به برهنه مدل‌هایش را کاهش داد. به گفته رئیس ارشد آرتور مارتینز، این تغییرات باعث ایجاد امید می‌شوند که مخاطب شرکت را در حال تکامل ببیند و این اتفاق باعث افزایش فروش می‌شود. ابرکرامبی و فیتچ اکنون مصرف‌کننده‌های مسن‌تر را هدف قرار داده‌اند.

ابرکرامبی و فیتچ برای استفاده از “نمایندگی برند” برای خدمات  مشتریانشان نیز شناخته‌شده‌اند. رقیبان اصلی آن‌ها آئروپستال و امریکن ایگل اوتفیترز هستند.

مد آمریکا

ویکیپدیا

نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود