لباس مجلسی بلند در فشن شوی خاص آلبرتا فرتی ، پاییز ۲۰۱۸ + همه‌چیز درباره شلوار شیفون

در این مطلب، به ارائه توضیحات جذاب و خواندنی درباره مدل لباس مجلسی بلند جدید در فشن شوی اوت کوتور آلبرتا فرتی پاییز ۲۰۱۸ و توضیحات کامل در مورد دامن برای شما پرداخته ایم:

فشن شوی اوت کوتور آلبرتا فرتی

آلبرتا فرتی کالکشن محدود خود را در میلان هم‌زمان با برگزاری هفته مد مردانه اجرا کرد، او گفت: «مردم ممکن است فکر کنند که من کارهای زیادی را به‌طور هم‌زمان انجام می‌دهم، اما خب چراکه نه؟ من می‌خواستم جهان‌بینی خودم را به‌صورت پروژه‌ای کامل که جنبه‌های مختلفی دارد به نمایش درآورم.»

این کالکشن محدود برای مشتریان بین‌المللی که به دنبال مراسمی برای درست لباس مجلسی بلند پوشیدن و استفاده از زیورآلات و پارچه‌های منحصربه‌فرد هستند، آماده شده است. همچنین به‌نوعی فضای خلاقانه‌ای برای طراحان است تا بتوانند اجناس لوکس را روی اندام‌های جدید امتحان کنند و تکنیک‌های جدید برش را ببینند. بااین‌حال، او این فصل را به شکل فوق‌العاده‌ای پویا کرد؛ فرتی ممکن است به خاطر ترکیب‌های رؤیایی‌اش شناخته شده باشد اما اینجا او طراحی‌هایش را زمینی نگه داشت: «من همیشه زنی کاملاً واقعی در ذهنم دارم. او دائم مسافرت می‌کند و همیشه در حرکت است. به همین خاطر است که می‌خواستم روح انرژی و حرکت را در این کالکشن بیاورم.»

لباس مجلسی بلند خاص

مفهوم این کالکشن با ابریشم فراوان به زندگی برمی‌گردد که درواقع موضوع مهم ولی تکراری این کالکشن نیز می‌باشد؛ آن‌ها روسری‌های بلندی را روی کت‌های تاکسیدو یا روی شلوارهای ابریشمی مشکی ست شده با تی‌شرت ابریشمی هماهنگ کرده بودند. آن‌ها از رنگ‌های گرم در مجموعه‌ای از تونیک‌های شب استفاده کردند و علاوه بر آن روی آن‌ها کریستال کاری نیز انجام دادند.

لباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدیدلباس مجلسی جدید

فرتی همچنین به بیانکا جگر یک تاکسیدو مشکی و سفید پیشنهاد داد؛ بااین‌حال، او نمی‌توانست در مقابل جذابیت بی‌حدوحصر زرق‌وبرق این کارها مقاومت کند.

چگونه شلوار ابریشمی نازک (شیفون) بپوشید.

شلوارهای باشکوه و زیبای شیفون می‌تواند فوق‌العاده به نظر برسید اگر خوب پوشیده شود، اما دانستن چگونگی پوشیدن این شلوارهای می‌تواند سخت باشد اگر قبلاً امتحانش نکرده باشید. نکته کلیدی آن این است که حجم زیادی از قسمت بدون ساختار را با قسمتی از لباستان را که بدنتان را شکل می‌دهد و انحنای بدنتان را  می‌سازد، متعادل سازید.

بخش اول

۱٫ شلوار را بردارید.

بیشتر شلوارهای شیفون، پاچه‌های پهنی دارند. به‌عنوان پارچه سبکی که به‌خوبی روی تن می‌افتد، این پارچه، شکوه و شکلی تازه و زیبا به برش جعبه‌ای مانند مدل پلاتزو می‌دهد. ممکن است اگر بخواهید برش شلوارهای شیفون را به دیگر مدل‌های آن پیدا کنید، به دردسر بیفتید. شیفون جزو پارچه‌هایی است که ساختار خاصی به‌خودی‌خود ندارند، پس وقتی بخواهید از آن‌ها به‌عنوان لباس‌هایی که شکل بدنتان را نشان دهند استفاده کنید، خوب از آب درنمی‌آید. شلوارهای پلاتزوی پاچه پهن، از طرف دیگر، شکل کمی دارند و می‌توانید همان راحتی که شلوارهای شیفون دارند را با این‌ها تجربه کنید.

شلوار شیفون

۲٫ مطمئن شوید که شلوار به‌خوبی اندازه شما است.

درست مثل هر لباسی، باید اطمینان حاصل کنید که این شلوار به‌خوبی اندازه شما است. بهترین راه برای مطمئن شدن از دقیق بودن اندازه‌گیری‌تان این است که شلوار را بپوشید و جلوی آینه قدی خود را ببینید.

شلوار شیفون مثل هر شلوار دیگری سایز دارد پس با انتخاب کردن سایز معمولی که همیشه شلوار می‌خرید شروع کنید.

اگر به‌خوبی اندازه باشد، شلوار باید به‌طور طبیعی روی کمرتان بایستد و باقی آن روی بدنتان بیفتد و تا قوزک پایتان برسد. پاچه آن نباید پاهایتان را بپوشاند، پس اگر دیدید کش می‌آید و به‌سختی تا قوزک می‌رسد بدانید سایزی که انتخاب کرده‌اید کوچک است.

شلوار شیفون

۳٫ در روشنایی به خودتان نگاه کنید.

پیش از اینکه شلوار شیفون بخرید یا آن را در خیابان بپوشید، باید در آینه قدی زیر روشنایی زیاد به خودتان نگاه کنید. ازآنجایی‌که شیفون روشن است، می‌توانید به‌خوبی آن را ببینید. دیدن خودتان زیر نور زیاد باعث می‌شود به‌خوبی جنس پارچه و نوع ایستادن آن روی بدنتان را ببینید.

بیشتر تولیدکنندگان پوشاک اندازه‌های مناسبی می‌گیرند تا این اجازه را به شما دهند تا بتوانید پاهایتان را بدون اینکه نیاز باشد چیز دیگری را نشان دهید، در معرض دید قرار دهید. شلوار شیفون معمولاً شرت دوم، یا لایه  زیرینی دارد که بالای لگن را می‌پوشاند.

بااین‌حال، شلوار شیفون بد می‌تواند خط لباس زیرتان را مشخص کند و ظاهر خوبی ندارد.

بهتر است یا لباس زیر سفید یا رنگ پوست بپوشید چراکه رنگ‌های دیگر به‌راحتی قابل‌تشخیص هستند.

شلوار شیفون

۴٫ حواستان به الگو و رنگ باشد.

شلوار شیفون انواع مختلفی از رنگ و طرح دارد. وقتی برای اولین بار شلوار شیفون می‌خرید، باید درباره اینکه این شلوار را کجا قرار است بپوشید و می‌خواهید دیگان چه تعریفی از شما بکنند، فکر کنید.

اگر می‌خواهید کارتان را ساده کنید و سخت نگیرید، شلوار شیفون مشکی یا سفید کاملاً مناسب است. شلوار سفید می‌تواند معمولی و درعین‌حال مجلسی نیز به نظر برسد بستگی دارد آن را با چه چیزی می‌پوشید. شیفون مشکی را کمی سخت می‌توان برای مجالس پوشید اما آن‌ها نیز می‌توانند ظاهری باشکوه و جذاب برایتان بسازند.

برای بیشتر آن‌هایی که اهل ماجراجویی هستند، شلوار شیفون با رنگ روشن و طرح فوق‌العاده برجسته مناسب است. می‌توانید شلوار شیفون پلاتزو را در رنگ‌های مختلف و طرح‌هایی همچون پلنگ و … پیدا کنید.

شلوار شیفون

کالکشن اوت کوتور پاییز ۲۰۱۸ آلبرتا فرتی

لباس مجلسی بلند در فشن شوی خاص آلبرتا فرتی ، پاییز ۲۰۱۸ + همه‌چیز درباره شلوار شیفون
5 (100%) 2 votes
نمایش پروفایل

فشن بلاگر

این مطلب برای شما تهیه شده است، پس دیدگاه شما برای ما مهم است

دیدگاه خود را ثبت کنید

شوآنا
ریست کردن رمز ورود